1-2 grudnia 2012, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, godz. 10-18
Home » Blog ślubny » Targi ślubne w Warszawie
01
gru

Targi ślubne w Warszawie

relacja z targów ślubnych w warszawie - Polska Gala Ślubna 2012


Pierwszy dzień targów ślubnych „Polska Gala Ślubna” w Warszawie już za nami. W tym roku skromnie, bez stanowiska, w wyznaczonym miejscu w Pałacu Kultury rozdaję własne ulotki :) Już z samego rana wysoka frekwencja odwiedzających zaskoczyła wystawców a także i mnie – pulę ulotek jaką przygotowałem sobie na cały dzień rozdałem do godziny 13! Na szczęście dostawa ulotek dotarła na czas i nawet nie miałem przerwy z tego powodu :) Tak, jeżeli byliście to wiecie o którym szlaku ulotkowym mowa ;) I właśnie dziś zorientowałem się jak bardzo nie doceniałem pracy ulotkarzy :)

Oczywiście nie tylko fotografowie prezentują swoje oferty. Przechodząc pomiędzy stanowiskami znaleźć można w zasadzie wszystko, co jest potrzebne do organizacji wspaniałego ślubu oraz zapierającego dech w piersi wesela. Miesiąc miodowy również zaplanować można dzięki stanowiskom biur podróży :)

Zachęcam jednak do odwiedzenia targów w godzinach popołudniowych 13-16. Do godziny 13. dziś był tak duży ruch, że aby cokolwiek zobaczyć trzeba było swoje przestać w kolejce jak za dawnych czasów ;)

Jeżeli właśnie trzymacie w ręku moją ulotkę i macie jakieś pytania zapraszam do działu kontakt, albo do odnalezienia mnie jutro w tym samym miejscu.

ps. W przyszłym tygodniu możecie liczyć na aktualizacje bloga, o nowościach jak zawsze informował będę wpisem na fanpage’u :)

Podobało się ? Wpisz się poniżej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.