Witam! Jestem Marcin, być może się nie znamy, więc powiem coś o sobie odpowiadając na kilka pytań.
Home » O mnie

O mnie

Jak zaczęła się moja przyjaźń z aparatem?
Fotografią zainteresowałem się dopiero jako nastolatek. Co więcej, nie od początku fotoreportaż oraz zatrzymanie emocji w zdjęciach było dla mnie rzeczą pierwszorzędną. Krok po kroku dojrzewałem do tego. Świadomie i kreatywnie fotografuję od 5 lat.

Skąd czerpię inspiracje?
Robię to, co lubię i daje mi to wielką satysfakcję. Niesamowicie inspirująca jest możliwość poznawania wielu wspaniałych ludzi i bycia przy nich podczas ich najważniejszych dni w życiu. A to, że kontakt z większością par utrzymuje się na lata po oddaniu zdjęć mobilizuje mnie do działania na 110% własnych możliwości.
Jak pracuję?
W fotografii reportażowej cenię najbardziej emocje oraz naturalność, dlatego też fotografując jestem tak niewidoczny, jak to tylko możliwe. Aby w pełni oddać klimat ważnych chwil używanie lampy błyskowej ograniczam do minimum. Do każdego zlecenia przygotowuję się indywidualnie tak, aby charakter zdjęć pasował do chwili oraz emocji jakie zamykam w kadrze.

Fotografuję w województwie lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz mazowieckim. Od 2012 roku mieszkam w Warszawie, jednak z przyjemnością przyjadę do Was bez względu na odległość.

W życiu prywatnym, poza tym że uwielbiam sport, krążą plotki że jestem także dobrym mężem :) Co nieco o mnie już wiesz, pora na to żebym ja się dowiedział czegoś o Tobie. Zapraszam do działu kontakt.

Do usłyszenia/zobaczenia,Marcin Środek

Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.